top of page

ЗМІ ПРО НАС
І НАШУ СПРАВУ

Дивіться невеличке відео відзняте 24 каналом про забудовника та засновника компанії ТЕОС ДЕВЕЛОПЕР ГРУПП

Наша задача заселяти людей в єкологічно чисті квадратні метри, тому ми для вас будуємо котеджні містечка під Києвом з 2012 року

Євгенія Болібрух – це тендітна дівчина з сильним характером, яка руйнує стереотип, що будівництво – це не жіноча справа. Вона зводить фантастичні дерев’яні котеджі на Київщині, пише 24 канал.

У її підпорядкуванні кілька десятків чоловіків. А керувати та тримати під контролем усі процеси дівчині допомагає внутрішня дисципліна, закладена батьком-військовим.

Євгенія прийшла в будівництво не від хорошого життя. У 14 років почала підробляти муляром-штукатуром, пізніше робила ремонти квартир, навчилась виконувати усі оздоблювальні роботи.

“Я закохалася в цю справу. Ти створюєш, ти будуєш. Ти як Творець. Він створив світ, а ти створюєш якісь об’єкти”, – розповіла Євгенія Болібрух.

У 19 років Євгенія вже організовувала свої будівельні бригади.

“Є така проблема в Україні – який би в тебе класний договір не був, тебе переважно кидають, не доплачують, утримують зарплату. Я подумала, що було б добре стати саме забудовником”, – сказала стартаперка.

Перший зруб Євгенія звела для себе і зрозуміла, що хоче такі будинки споруджувати й для інших.

На один готовий до заселення зруб йде до трьох місяців. Нині за плечима дівчини вже 180 зданих об’єктів.

“В мене не було такої віри в дерев’яні будинки, яка є зараз. Це треба було пережити на практиці. Тому я будувала баню. Коли дізналась, що я вагiтна, подумала, що тоді це буде будинок”, – пригадала Євгенія.

Свій будинок дівчина звела за три тижні і майже відразу заселилася з родиною. Дім виявився теплим – його спершу опалювали невеличкою металевою пічкою – “буржуйкою”. Він не потребував такого оздоблення всередині, як цегляний.

“Він завжди пахне деревом. Ти завжди цей запах чуєш, скільки б років зрубові не було б”, – зазначила вона.

Нині про банкрутство, поневіряння на заробітках та бідність дівчина згадує з посмішкою.

“Треба шукати плюси, якщо ми будемо шукати недоліки, то ми ніколи нічого не побудуємо… Живу тим, щоб люди залишалися тут, щоб вони будували українське, підтримували українське, ми можемо будувати. І я вірю в Україну”, – наголосила Болібрух.

11-3.jpeg
bottom of page