top of page
Пошук

Вплив на ЗДОРОВ'Я конструкцій з дерева

БУДІВНИЦТВО З ДЕРЕВ'ЯНИМИ КОНСТРУКЦІЯМИ

Вплив природи та свіжого повітря зниження стресу було задокументовано з наукового погляду.Було показано, що вплив природи знижує кров'яний тиск, частоту серцевих скорочень та агресію. Природа також підвищує здатність концентрувати увагу та виконувати зосереджені та творчі завдання.


Позитивні переваги природи дуже бажані зниження стресу, відновлення, уваги і загального здорового життя. Проте середній українесь проводить лише 6% свого часу на свіжому повітрі. В основному ми проводимо додаткові 6% у своїх автомобілях, а 88% часу, що залишилися у приміщенні.


Якщо ми хочемо отримати користь з властивостей природи, що знижують стрес, нам потрібно проводити більше часу на свіжому повітрі або знайти спосіб привнести природу в приміщення.

Деревина знижує стрес


Численні дослідження довели, що присутність дерева в побудованих приміщеннях знижує активацію симпатичної нервової системи, СНС - це спосіб, яким тіло готується до стресу. Активація СНС підвищує кров'яний тиск і частоту серцевих скорочень. Він також пригнічує функції травлення, відновлення та відновлення в організмі, щоб упоратися з безпосередніми загрозами. Однак, коли тіло проводить тривалі періоди часу у стані активації СНС, здоров'я страждає як фізіологічно, так і психологічно. Отже, дерево - це один із способів створити більш здорове місце існування.Застосування дерев'яних візуальних поверхонь у приміщенні є одним із способів зниження стресу та зміцнення здоров'я мешканців будинку.

Добре для вашого серця та душі

Відчуття єднання з природою, легкий аромат свіжої деревини, чисте повітря, оптимальна температура та вологість – все в дерев'яному будинку сприяє розслабленню та умиротворенню. Жити в таких умовах дуже корисно всім, хто страждає на розлади нервової системи, постійний стрес, безсоння, головні болі. Навіть колір дерева, здатний відволікти від проблем і привести нерви до ладу, сприяє заспокоєнню та реабілітації після переживань.Якість повітря у приміщенні

При надто сухому повітрі розмножуються бактерії та пилові кліщі. При надто високому рівні вологості з'являються пліснява та грибки. Це спричиняє ризик респіраторної інфекції, а також погіршує існуючі респіраторні захворювання. Рівень вологості всередині дерев'яного будинку завжди знаходиться на рівні 45-57% - оптимальний рівень для здоров'я людини! Такий рівень вологості запобігає природному поширенню інфекцій.

Головна перевага дерев'яного будинку в тому, що деревина завжди поглинає зайву вологу з повітря всередині, а коли повітря стає надто сухим, віддає вологу назад. Ця унікальна здатність деревини регулювати найкорисніший для організму людини баланс вологи є основним фактором переваг дерев'яного будинку. Тому дерев'яний будинок ідеально підходить для людей, які страждають від алергії та астми.Акустика

Деревина має гарні акустичні характеристики, вона природно поглинає звук і забезпечує чудовий шумоподавлювач. Він поглинає звуки та створює заспокійливу, розслаблюючу атмосферу.Дерев'яний будинок ТЕОС ДЕВЕЛОПЕР ГРУПП – це розумна інвестиція у благополуччя вас та вашої родини.

ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА І СТІЙКІСТЬ

Цілісна дерев'яна конструкція дозволяє нам будувати будівлі із зменшеним вуглецевим слідом завдяки використовуваним матеріалам та процесам. Це також дозволяє будувати будівлі з нульовим вуглецевим слідом через поглинання вуглецю в конструкції будівлі. Масивне дерев'яне будівництво дозволяє нам будувати будівлі, які нам потрібні, не руйнуючи навколишнє середовище, в якому ми живемо. Цілісне дерев'яне будівництво - це майбутнє будівництва, це також і наше майбутнє.


Відновлюваний ресурс

Дерева - це 100% відновлюваний ресурс. Це головний чинник стійкості. Будучи відповідальним виробником деревини, ми дбайливо ставимося до цього унікального та відновлюваного ресурсу. Компанія інвестує в лісовідновлення, враховує комфортні місця проживання рослин та тварин, стан води, ґрунту та унікальні ландшафти, зберігаючи біорізноманіття та баланс між активною лісозаготівельною діяльністю та збереженням постраждалих екосистем для майбутніх поколінь. Працюючи з лісом, ми планомірно покращуємо його якість і склад, щоби на місці кожного вирубаного дерева росло кілька нових.FSC-сертифікований

Як FSC-сертифікований виробник, ми гарантуємо здоровий і екологічно чистий зроблений з колод будинок. Весь виробничий ланцюжок від лісозаготівель до виготовлення будинків сертифікований FSC — однією з найавторитетніших міжнародних організацій відповідального ведення лісового господарства.Вибір деревини

Ми не використовуємо рідкісні породи дерева, вирубування яких завдає непоправної шкоди довкіллю.

Наші будинки виготовлені із сосни – надійного та міцного деревного матеріалу.

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page